Filtrace

Dostupnost
Barva
Stav
Kapacita
iPhone X

iPhone X je skvělý mobil s nadčasovým designem. Jeho aktuální vzhled je jistě revoluční. Samozřejmostí je aktuální operační systém iOS, tentokrát ve verzi 11. Tento operační systém na iPhonu X je skvěle odladěn a zároveň přizpůsoben novému bezrámečkovému designu včetně nového ovládání. Ovládání je velice intuitivní. Zmizelo tlačítko domů, to nah...

iPhone X je skvělý mobil s nadčasovým designem. Jeho aktuální vzhled je jistě revoluční. Samozřejmostí je aktuální operační systém iOS, tentokrát ve verzi 11. Tento operační systém na iPhonu X je skvěle odladěn a zároveň přizpůsoben novému bezrámečkovému designu včetně nového ovládání. Ovládání je velice intuitivní. Zmizelo tlačítko domů, to nahradilo potažení odkudkoliv. Apple iPhone X má nejlepší technologie, co kdy v Applu vyvinuli. iPhone X má nový výkonný procesor A11 Bionic a velikou interní paměť. Procesor a11 bionic Vás určitě nadchne, protože má 2 výkonnostní jádra rychlejší až o 25%. Dále je tento telefon odolný vůči vodě a prachu. Odolnost vodě zaručuje certifikace IP67. Jaká je jeho hmotnost? Hmotnost telefonu je 174 g.

iPhone X má revoluční displej

iPhone X má OLED displej, který je nejlepší na světě a tvoří celou přední část. Tento displej má skvělé rozlišení. Celý iPhone X je vlastně jedna obrazovka. Nové iPhony X mají představovat budoucnost a rozhodně se jim to daří. Rozlišení je 2436 x 1125. Toto rozlišení je díky skvělému Super Retina HD oled displeji. Tento oled displej má zaoblené rohy a má kontrastní poměr 1 000 000:1.

iPhone Face ID

Telefony Apple přichází s novinkou a to revolučním rozpoznávaním obličeje. Svůj obličej můžete použít místo hesla. Je to bezpečný způsob odemykání, kdy je stejně tak bezpečný jako Touch ID. Váš obličej rozpozná na jakémkoliv místě. A obličeje s někým jiným si rozhodně nesplete. Dokonalé zabezpečení Vašeho telefonu je stále aktuální a iPhone X tomu dává nový rozměr. Přední kamera je samozřejmostí.

Zobrazit

iPhone X 

Všechna práva vyhrazena 2015 Atronico s.r.o. Společnost zapsaná v obchodním rejstříku sp. zn. C 31059 vedená u Krajského soudu v Plzni.