Na začátek tohoto článku bych začal osobní zkušeností. Je to zkušenost ze života a tím pádem vím, že to osloví co nejvíce lidí. Ještě než jsme začali s obchodováním mobilních telefonů Xiaomi , objednal jsem si na vlastní pěst jeden kousek z Číny. Dnes již legendární Xiaomi RedMi 1. Patřil jsem již tenkrát k lidem, kteří jsou schopni si telefon z číny objednat ( ruku na srdce, ne každý to dokáže) Říkal jsem si, proč platit více peněz předraženým českým internetovým obchodům, když si telefon levněji objednám sám. Telefon jsem tedy zakoupil, zvolil dopravu DHL a čekal co se bude dít. Za týden telefon dorazil a já byl vyzván abych zaplatil poplatek za zastoupení v celním řízením což je několik stovek, a pochopitelně také DPH, protože to bylo objednané na soukromou osobu. Telefon jsem tedy převzal ve výsledku za cenu stejnou ne-li horší než v ČR a pochopitelně bez záruky, protože domáhat se záruky někde v číně ? Nebuďte naivní :)

V bodech vám tedy shrnu, proč nakoupit výrobky Xiaomi právě u nás.

1) Zkušenosti: Naší společností od této doby prošlo pod rukama již stovky výrobků Xiaomi, nakoupené od našich stálých bussines partnerů. Máme tedy bohaté zkušenosti s prodejem. Telefony ,které nakupujeme jsou určený pro Evropský tedy Český trh. U nás se vám nestane, že bychom vám poslali verzi SCDMA, která je v ČR nepoužitelná. Pokud si budete pořizovat telefon z Číny, je klidně možné, že vám místo naší verze Xiaomi režim sítě WCDMA pošle číňan verzi SCDMA, takový telefon je u nás nepoužitelný.

2) Jen originál: No jistě, tento bod je velice důležitý. U nás dostanete jen originální produkty Xiaomi, které si můžete podle kódu skontrolovat na www.xiaomi.com. Čína je země neomezených možností, a tak pokud vám místo originálu přijde tak zdařilá kopie, že ani vy sami nepoznáte , že se jedná o FAKE .

3) Cena: U nás seženete výrobky Xiaomi jen za tu nejlepší cenu. Naše nabídka telefonů Xiaomi se většinou pohybuje v prvních TOP 5ti místech nejlevnějšího produktu na serveru Heureka, nebo Zboží.cz. K telefonu občas rozdáváme dárky, to jistě také potěší :)

4) Přidaná hodnota: Kde jaký šťoural na fórech napíše, že jsme my i ostatní eshopy jen banda zlodějů co koupí produkt v Číně a přeprodají dráž v ČR. Ok, dobře každý má svůj názor, já vám ale povím skutečnost. Každý telefon, který prodáváme, je komplet v českém jazyce, když si objednáte telefon z Číny s velkou pravděpodobností nepočítejte, že by měl být v češtině. Flashování do českého jazyka zdaleka neumí každý. Ke každému produktu Xiaomi dáváme český návod a vyměníme čínský adaptér za jiný, takový který se dá použít pro naše evropské zásuvky.

5) Záruka: Tento bod je asi nejdůležitější ze všech. Záruku vám pochopitelně 2 roky držíme my. Máme svoje servisní středisko, takže jakýkoliv problém pro nás není problém :) Pokud si telefon objednáte z Číny a něco se vám na zařízení rozbije, spravedlnosti se v Číně rozhodně nedočkáte. Pro normálního spotřebitele nakupujícího v Číně platí většinou záruka půl roku , nebo rok a věřte nebo ne řešit reklamace s Čínou je velice složité, spíše až nemožné. 

6) Vždy vám poradíme: Ano vždy vám poradíme s čímkoliv, kdykoliv. Ať už se jedná o SW, nebo HW. Máme zkušenosti, a tak vám rádi odpovíme na jakýkoliv dotaz přes facebook, mail, nebo infolinku.

Doufám, že se vám článek líbil