V Plzni v roce 2014 jsme přišli s nápadem založit společnost, která vám bude poskytovat nejen služby kompletního servisu elektronických zařízení, ale také prodeje vámi žádaného zboží.

Veškeré zařízení, které prodáváme je vždy technologickou špičkou, kde klademe důraz na kvalitu za velmi příznivé ceny. 

Náš postoj je jednoduchý, každý zákazník je pro nás pánem. Přistupujeme tedy k vašim dotazům individuálně a vždy se snažíme nalézt to nejlepší řešení. 

Servis má u našeho specialisty tradici již 8 let. Opravujeme hardware, například mechanické poškození zařízení, ale také řešíme problémy softwarového rázu, například nefunkční telefon po update softwaru, opravy plošných spojů mobilních telefonů.

PROČ NAKOUPIT U NÁS?

U nás pouze prvotřídní kvalita produktů

Naše telefony jsou vždy té nejlepší kvality. Ať se jedná o nové, nebo použité, vždy máte jistotu pouze nejlepšího zboží. Použité telefony pečlivě kontrolujeme a testujeme. Nové telefony pro vás máme vždy za nejlepší možnou cenu na trhu. Je nepsaným pravidlem, že naše zboží se vždy nachází v TOP 10ti nejlevnějších eshopech v ČR s SK.

Záruka 24 měsíců

Na rozdíl od většiny eshopů poskytující 12 měsíců záruku, my poskytujeme 24 měsíců na jakýkoliv sortiment. 

14 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

V případě nespokojenosti máte právo na vrácení zboží bez udání důvodu v původním stavu.

Věříme, že vám vždy dokážeme pomoci, a že u nás najdete zboží ,které jste hledali.

Děkujeme, že jste si vybrali právě nás.

Tým Atronic.cz

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Náš showroom najdete v ulici Tylova 19 Plzeň , z Americké ulice směr Autobusové nádraží po pravé straně.

Veškeré reklamace, případné servisy zasílejte výhradně na adresu:Tylova 19, 301 00 Plzeň.


Všechna práva vyhrazena 2015 Atronico s.r.o. Společnost zapsaná v obchodním rejstříku sp. zn. C 31059 vedená u Krajského soudu v Plzni.