GoPro HERO5 Black Edition

Nový kus v komplet balení.

Gopro HERO5 Je tady. Doposud nejvýkonější GoPro s jednoduchým ovládáním. Toho je dosaženo díky 4K videu, ovládání jedním tlačítkem nebo hlasem, dotykovým displejem a vodotěsnou konstrukcí. Plynulá stabilizace obrazu, křišťálově čistý zvuk a zachytávání profesionálních fotografií se kombinuje s GPS, aby učinily z HERO5 dosud nejlepší GoPro.

Více informací

10 999 Kč s DPH

Tento produkt již není na skladě

Přislušenství

  • Selfie tyče
    Parádní focení se selfie tyčí
  • Prodloužená záruka
    Ochraňte vaše zařízení a předejdete nepříjemnostem.

Selfie tyče

Parádní focení se selfie tyčí


Prodloužená záruka

Ochraňte vaše zařízení a předejdete nepříjemnostem.Příslušenství

Více informací

GoPro zveřejnilo nejnověší model Hero 5 Black, který se od předchozích modelů v mnohém odlišuje. Je voděodolný a prachutěsný i bez přídavného pouzdra, které bylo symbolem těchto kamer. Konstrukce je pogumovaná, a tak by měla kromě potopení do deseti metrů vydržet i nějaký ten náraz.

Zboží bez odpočtu DPH.

Gopro Hero 5 je vyrobena novým stylem z pogumovaného těla a kamera je i bez použitého pouzdra voděodolná do hloubky 10 metrů, toto vylepšení je asi nejlepší inovací u novinky od GoPro Žádná předchozí kamera značky Gopro toto nenabízela. Kamera je vybavena třemi mikrofony a nahrávaný zvuk by tak měl být velmi kvalitní, navíc se o jeho úpravu stará samotná kamera.

Velkou novinkou je i hlasové ovládání kamery GoPro Hero 5 Black, kdy stačí vyslovit "GoPro take photo" a kamera udělá vše za Vás. Hlasové ovládání je dostupné v angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině a čínštině.

Mimo kamery Hero 5 Black byla představena i menší Hero 5 Session, která také dokáže nahrávat ve 4K rozlišení, má hlasové ovládání a disponuje 10MPx senzorem.

Specifikace kamery Gopro 4K/30fps, 1080p/120fps, stabilizace obrazu, ovládání jedním tlačítkem, dotykový LCD displej, záznam polohy, vodotěsnost bez krytu 10m, fotoaparát 12 Mpx, USB-C, WiFi, Bluetooth, Linear view, hlasové ovládání, Li-Ion baterie
Parametry

Barva Gopro Hero 5 Black Edition
Značka Gopro
Video 4K CMOS 4K/30fps, 1080p/120fps, 3840 x 2160 px
Všechna práva vyhrazena 2015 Atronico s.r.o. Společnost zapsaná v obchodním rejstříku sp. zn. C 31059 vedená u Krajského soudu v Plzni.