Apple iPhone 8 64Gb Space Grey

MTOSAPIP8X041

Nový kus

Neaktivovaný záruka Apple

Záruka 2 roky

Komplet balení

Možnost odpočtu DPH

Dárek zdarma ochranné sklo, nebo bumper obal

Více informací

17 799 Kč s DPH

Skladem, doručení do 1-2 dnů.

Více informací

iPhone 8 se vrací ke kořenům a má opět elegantní skleněné tělo. Fotoaparát, který vás ohromí svojí kvalitou fotek. Nejvýkonnější čip ve smartphonu. Možnost pohodlného bezdrátové nabíjení. V neposlední řadě vás uchvátí nevídané možnosti rozšířené reality.

Zatím nejodolnější sklo pro smartphone

Jistě znáte prasklé LCD , nebo zadní stranu na vašem smartphone po pádu, u iPhone 8 je o 50% hlubší tvrzená plocha, aby jste předešli nepříjemnostem při pádu. Z vnitřní části konstrukce telefon zpevňuje materiál z oceli a po obvodu leštěný pruh z leteckého hliníku řady 7000. Oleofobní povrchová úprava umožňuje snadno stírat šmouhy a otisky prstů.

Tři nová barevná provedení

iPhone 8 se skleněným povrchem je k dispozici ve třech nových provedeních: vesmírně šedém, stříbrném a zlatém. Elegantní sklo doplňuje leštěný boční pruh z ušlechtilého hliníku.

 Zase o něco více odolný proti nečistotám a vodě

iPhone 8 má konstrukci stavěnou tak, aby odolal polití, prachu a nečistotám

Bezdrátové nabíjení na scénu

Vždycky jsme chtěli, aby byl iPhone skutečně bezdrátový - bez sluchátkových a nabíjecích kabelů. S iPhonem 8 se nám to podařilo. Skleněná zadní strana a integrovaný systém bezdrátového nabíjení z něj dělá první iPhone pro budoucnost bez drátů.

Barvy nikdy nebyly živější

Nejvěrnější podání barev jaké kdy Apple iPhone měl. Obraz je tak ostrý, že tě sledování fotek a videí zcela pohltí.

Focení je zábava

Jakým způsobem vylepšit již tak dokonalý fotoaparát předchozí generace ? Novým snímačem a čipem A11 Bionic. iPhone 8 snadno a automaticky zvládá i pokročilé fotografické techniky. Fotoaparáty jsou navrženy pro působení rozšířené reality, která vás bude bavit !

Nová generace dvojitého fotoaparátu iPhonu 8 Plus

iPhone 8 Plus má fotoaparát s šestičlenným širokoúhlým objektivem se clonou ?/1,8, optickou stabilizací obrazu a větším, rychlejším 12MP snímačem. Taky má fotoaparát s teleobjektivem se clonou ?/2,8. Souhra obou umožňuje optický zoom a portrétní režim.

 

iPhone 8 a jeho skvělý fotoaparát

Šestičlenný širokoúhlý objektiv iPhonu 8 je stejný jako na iPhonu 8 Plus - má clonu ?/1,8, optickou stabilizaci obrazu a větší, rychlejší 12MP snímač.

 

Vyspělejší ISP

Od teď je profesionální fotograf každý.

iPhone 8 obsahuje inteligentní obrazový signálový procesor vyvinutý společností Apple rozpoznává objekty, lidi, pohyb a světelné podmínky ve scéně. Lepší HDR, širší barevný rozsah, lepší stabilizace a optimalizace při zaostření, to vše podporuje nový iPhone 8.

Dechberoucí videa

S iPhone 8 lze bez nadsázky natočit profesionální video díky kvalitě čočky. Nejširší barevné spektrum, jaké kdy iPhone měl a také díky kompresi HEVC se video uloží ve stejné kvalitě jako dřív, ovšem v poloviční velikosti. Budoucnost je teď , virtuální realita je tady.

 

A11 Bionic

Výkonný a chytrý to je shrnutí čipu A11 ve dvou slovech.  A11 Bionic je vůbec nejvýkonnější a nejchytřejší čip ve smartphonu.

 

Ohromující výkon

Šestijádrový A11 Bionic se 4,3 miliardy tranzistorů má čtyři úsporná jádra, která jsou až o 70 procent rychlejší než v čipu A10 Fusion, a dvě výkonnostní jádra, která jsou rychlejší až o 25 procent. 

Parametry

Velikost displaye 4,7" / 750 x 1334
Barva Vesmírně Šedá
Značka Apple
Hardware A11 Bionic
Jádra 6
Operační pamět RAM 2048 MB
Kapacita 64GB
Operační systém iOS 11
Jazyk Čeština
Rozměry 13.8x6.7x0.7
Zadní fotoaparát 12mpx
3G Pásma ANO
4G Pásma ANO
Datový přenos GPRS/EDGE/3G/4G-LTE
Obsah balení Krabička, Telefon, Návod, Kabel, Adaptér, Sluchátka jack, nebo 8-pin lightning
Stav Nové
Všechna práva vyhrazena 2015 Atronico s.r.o. Společnost zapsaná v obchodním rejstříku sp. zn. C 31059 vedená u Krajského soudu v Plzni.