Xiaomi Mi VR Play

Kód: 267
Neohodnoceno
335 Kč
Momentálně nedostupné

Zažijte nový pohled s brýlemi pro virtuální realitu Xiaomi Mi VR Play. Z pohodlí obývací pokoje je nyní možné si prohlídnout celý svět nebo se přímo ocitnout v herním světě, živoucí ponoření do panoramatického videa. Xiaomi Mi VR brýle uspokojí Vaši zvědavost o světě a dopřejí Vám jiný způsob vnímání rozsáhlých zkušeností. S možností využití telefonu se jedná o levný a velmi chytlavý způsob zábavy

Detailní informace

Detailní popis produktu

VR  (Virtiální realita) je nový způsob prohlížení virtuální reality, který nemá hranice. Panoramatické video Vám umožní  plynulé prohlížení zprava doleva, nahoru a dolá od pláží v Rio de Janiero až po amazonské deštné pralesy.


Jediné co je potřeba udělat, je  připnout mobilní telefon do pouzdra s brýlemi, nasadit si je  spolu se sluchátky, pohodlně se usadit a užít si atmosféru jako z kina či divadla. Ať už  panoramatické video, 2D nebo 3D film či herní aplikace.
Xiaomi Mi VR Play je  kompatibilními se všemi značkami mobilních telefonů, jediné omezení se týče rozměrů telefonu, který musí odpovídat rozmezí  uhlopříčkou displeje 4,7" - 5,7".
  • brýle pro virtuální realitu pro sledování panoramatických, 2D, 3D videí a hraní her
  • možnost vložit mobilní telefon s úhlopříčkou displeje 4,7-5,7"
  • rozměry: 201x91x107 mm
  • hmotnost: 207,8 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Mobilní příslušenství
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: