Váháte s nákupem? PROČ NAKOUPIT U NÁS

PROČ NAKOUPIT U NÁS?

U nás pouze prvotřídní kvalita produktů

Naše telefony jsou vždy té nejlepší kvality. Ať se jedná o nové, nebo použité, vždy máte jistotu pouze nejlepšího zboží. Použité telefony pečlivě kontrolujeme a testujeme. Nové telefony pro vás máme vždy za nejlepší možnou cenu na trhu. Je nepsaným pravidlem, že naše zboží se vždy nachází v TOP 10ti nejlevnějších eshopech v ČR s SK.

Obrázek článku

Záruka 24 měsíců

Na rozdíl od většiny eshopů poskytující 12 měsíců záruku, my poskytujeme 24 měsíců na jakýkoliv sortiment. 

14 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

V případě nespokojenosti máte právo na vrácení zboží bez udání důvodu v původním stavu.

Obrázek článku

Záruční i Pozáruční servis včetně opravy základních desek

Naší specialitou je oprava veškerých zařízení Apple. iPhone, iPad i Macbooky to vše v našem profesionálním servisním zázemí.

Servis má u našeho specialisty tradici již 10 let. Opravujeme hardware, například mechanické poškození zařízení, ale také řešíme problémy softwarového rázu, například nefunkční telefon po update softwaru,ztráta IMEI.

Prasklý displej, nefunkční tlačítka, softwarové závady, ale i vadná základní deska. To vše poskytuje náš servis. Díly si držíme skladem a tak ať už se jedná o záruční, nebo pozáruční servis, veškeré opravy provádíme ihned. 

Naše profesionální vybavení nám poskytuje opravu základních desek, tím se řadíme ke špičce v odvětví servisu mobilních telefonů, počítačů a notebooků. Už jste někdy slyšeli, " u vašeho zařízení je poškozená základní deska, zařízení nelze opravit" ? Díky nám je tato věta minulostí.

Obrázek článku

Doprava zboží a platba

Doprava zboží je v našem eshopu za nejlepší možné ceny. Můžete si vybrat mezi PPL,Českou Poštou, nebo zásilkovnou. Platit se dá pochopitelně přes platební bránu kreditní kartou, nebo převodem na účet.