Sony PlayStation 5 (Oficiální CZ distribuce)

Kód: 1715
Neohodnoceno
16 999 Kč
Vyprodáno

Herní konzole - SSD 825 GB, s Blu-ray mechanikou, možnost hraní ve 4K, menu v češtině, 1x herní ovladač .

  • Základní záruka na 2 roky 
  • Možnost odpočtu DPH
  • Nový kus

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová generace populární herní konzole PlayStation 5 s mechanikou pro disky f je konečně tady. A přichází revoluce, která poskytne hráčům po celém světě úplně nové zážitky. Konzole totiž zvládne až 4K rozlišení při 120 FPS, Za většinou hardwarové výbavy Play Station 5 s mechanikou pro disky   stojí společnost AMD se svým 8jádrovým procesorem architektury Zen 2 a grafickým čipem postaveným na platformě RDNA 2 s podporou ray tracingu.

Nárůst grafické kvality se očekává od každé generace herní konzole, ale až PlayStation 5 s mechanikou pro disky   přichází s bleskovým diskovým úložištěm, které tvoří SSD s kapacitou 825 GB. Konkrétně jde o nejmodernější typ s rozhraním PCIe 4.0 a přenosovou rychlostí až 5,5 GB/s. Vývojáři však často sáhnou po kompresi herních dat, při které rychlost stoupne až na závratných 9 GB/s. Co to znamená pro Play Station 5s mechanikou pro disky v praxi? Hry se budou spouštět prakticky okamžitě, a dokonce půjde bleskově přepínat mezi několika aktivními hrami.

Herní konzole PlayStation 5 s mechanikou pro disky   získává body i za 3D audio. Používá totiž speciální Tempest Engine, který zpracuje zvukovou stránku her jako nikdy předtím. Klíčovým benefitem Play Station 5s mechanikou pro disky je fakt, že pro plné vychutnání nebudete potřebovat drahá sluchátka nebo mnoho reproduktorů. Postačí vám totiž solidní chytrá televize.

S Play Station 5 s mechanikou pro disky  přichází také přepracovaný ovladač DualSense. Zásadní novinkou je haptická odezva, která se postará o mnohem intenzivnější herní zážitek. A jak funguje? Například při závodních hrách poskytuje věrný odpor při řízení auta (při přejíždění různých překážek apod.). Konstruktéři společnosti Sony také změnili úhel adaptivních trigerrů a drobným změnám neunikly ani oblasti rukojetí. S Play Station 5s mechanikou pro disky  vás čekají netušené možnosti!