Vivo Y36 8GB/256GB

Kód: 2295
Neohodnoceno
4 390 Kč
Skladem (1 ks)

 • Vivo Y36 8/256Gb
 • Základní záruka na 2 roky 
 • Zcela nový kus
 • Možnost zboží vrátit bezplatně do 14 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mobilní telefon Vivo patří mezi základní chytré telefony s dotykovým displejem. Dovolí vám sledovat dění online, vytvářet videa a fotografovat trojitým snímačem, ale také využívat řadu praktických aplikací nebo hrát hry. Mobil je opatřen 6,64" displejem, což ocení příznivci velkých telefonů. Uvnitř se skrývá prostor, do kterého se vejde dual SIM + paměťová karta. Plynulý chod systému zajišťuje 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 680. Velikost operační paměti činí 8 GB. Pro soubory, fotky i videa je přichystána 256GB interní paměť. Tato paměť vám dovolí fotografovat a hrát hry bez zábran. Potřebnou energii poskytuje baterie, která má kapacitu 5000 mAh. Výhodou je jeho konektorová výbava Jack (3,5mm) a USB-C. Jeho ochrana je na úrovni stupně krytí IP54. Mobilní telefon Vivo byl prezentován v roce 2023.

Mobilní telefon Vivo Y36 8+256GB černá ...
Mobilní telefon Vivo Y36 8+256GB černá ...

Zásadní přednosti mobilního telefonu Vivo Y36 8+256GB černá

 • Chytrý telefon Vivo je opatřen 6,64" obrazovkou
 • O hladký běh systému dbá 8jádrový procesor
 • Operační paměť má velikost 8 GB
 • Baterie má dostatečnou kapacitu 5000 mAh
 • Jistě vás zaujme konektorová výbava Jack (3,5mm) a USB-C
 • Hlavní fotoaparát na zadní straně se pyšní rozlišením 50 Mpx
 • Na zadní straně jsou celkem 3 snímače fotoaparátu
 • Mobilní telefon disponuje 6,64" IPS displejem
 • Příznivci rychlých scén si přijdou na své díky 90Hz obnovovací frekvenci displeje
 • K dalším atributům displeje patří zakřivené hrany
 • Primární funkce má na starosti operační systém Android 13 včetně nástavby Funtouch OS
 • Pro soubory, fotky i videa je přichystána vnitřní paměť s velikostí 256 GB
 • Interní paměť je možné rozšířit pomocí paměťové karty typu Micro SD o velikosti 1000 GB
 • Do telefonu vložíte hlavní nano SIM i vedlejší nano SIM
 • Podporuje LTE (4G) datové služby
 • Potřebnou energii poskytuje vestavěná baterie o kapacitě 5000 mAh

Na displej telefonu Vivo je radostný pohled

Každý moment strávený s telefonem Vivo bude stát za to, jelikož se svým 6,64" IPS displejem a Full HD 2388 × 1080 rozlišením přináší obsah v příjemné kvalitě. Obnovovací frekvence displeje 90Hz bude dostatečná pro hraní her pro 60 FPS. Zakřivené hrany přinášejí větší pohodlí a bezpečnost při uchopení telefonu jednou rukou, protože prsty se snadno adaptují na tvar smartphonu.

Mobilní telefon Vivo Y36 8+256GB černá ...
Mobilní telefon Vivo Y36 8+256GB černá ...

Fotografování na každém kroku je na dosah ruky

Výbava na focení u mobilního telefonu zahrnuje fotoaparát s trojicí čoček. Telefon Vivo se pyšní 50Mpx zadním fotoaparátem, 2Mpx makro objektivem. Makrofotoaparát je ideální pro snímání zblízka a zdůraznění detailů na malých objektech včetně květin, hmyzu a drobných předmětů. Makrofotografie je zaměřena na dosažení vysokého stupně detailu a prozkoumání drobných struktur, které jsou běžně nepozorovatelné. S mobilním telefonem Vivo natočíte videa v maximálním rozlišení 1920 × 1080 (Full HD). Při fotografování nebo natáčení videí za horších světelných podmínek přináší značné výhody přisvětlovací dioda. K zachycení 3D modelů napomáhá hloubková kamera, která vás nadchne skvěle optimalizovanými fotografiemi i při větší vzdálenosti od objektivu.

Baterie telefonu vás nenechá ve štychu

Telefonu Vivo dodává energii vestavěná baterie o kapacitě 5000 mAh, která obstojí při dvou i vícedenním využívání. Je charakteristický rychlým kabelovým nabíjením o maximálním výkonu 44 W. Pro napájení je k dispozici nabíjecí konektor USB-C.

Mobilní telefon Vivo Y36 8+256GB černá ...
Mobilní telefon Vivo Y36 8+256GB černá ...

Mobilní telefon Vivo se pyšní spolehlivým výkonem

Funkce a operace telefonu Vivo řídí operační systém Android ve verzi Android 13 s nástavbou Funtouch OS. Android se vyznačuje svou otevřeností a širokou škálou dostupných programů a aplikací. Operační paměť telefonu potěší kapacitou 8 GB, která podporuje i 3D hry a virtuální realitu. Pro všechny vaše obrázky, videa a další soubory má k dispozici vnitřní paměť o velikosti 256 GB, která je srovnatelná s notebooky, takže je ideální pro ukládání i velmi objemných dat a aplikací. V případě, že se dostanete do situace, kdy paměť telefonu nebude stačit, lze ji rozšířit prostřednictvím paměťové karty typu Micro SD o velikosti 1000 GB.

Mobilní telefon Vivo umožňuje variabilní formy komunikace

Bezdrátové spojení s okolním světem umožní NFC, WiFi, Bluetooth, GPS a A-GPS. Technologie NFC (Near Field Communication) podporuje bezdotykovou komunikaci mezi zařízeními na krátkou vzdálenost, obvykle do 10 cm. Tímto způsobem můžete jednoduše platit telefonem v obchodech, aniž byste museli vytahovat platební kartu. S podporou Wi-Fi na svém mobilním telefonu můžete jednoduše využívat rychlý a stabilní přístup na internet bez potřeby používat mobilní data. Bluetooth technologie usnadňuje bezdrátové spojení s různými bezdrátovými zařízeními, tak vám usnadní komunikaci a sdílení dat i bez potřeby kabelového připojení. A-GPS je vylepšený systém pro lokalizaci, který spojuje satelitní signály s údaji z mobilních sítí. Tato technologie zlepšuje rychlost a přesnost stanovení polohy, což je výhodné zejména při slabém nebo přerušovaném signálu z družic.

Mobilní telefon Vivo Y36 8+256GB černá ...
Mobilní telefon Vivo Y36 8+256GB černá ...

Komunikujte a buďte ve spojení za všech okolností

Telefon může být konfigurován pro hlavní nano SIM i vedlejší nano SIM kartu. Přístup k internetu, odesílání i přijímání e-mailů, multimediální obsah, aplikace a mnoho dalšího vám zprostředkují rychlé LTE (4G) datové služby, s nimiž bude stahování velkých souborů, streamování obsahu a provádění videohovorů úplně bezproblémové a rychlé. Pro poslech hudby ze sluchátek slouží 3,5mm Jack konektor.

Přidané funkce potěší

Užijte si každý den na maximum s mobilním telefonem Vivo. Telefon se odemkne, jakmile se na něj podíváte, a to díky biometrickému rozpoznávání obličeje. Na těle smartphonu je rovněž integrován snímač otisků prstů. S pomocí MMS můžete s ostatními sdílet obsah, který je rozmanitější než jen textové zprávy. Smartphone je kompatibilní s funkcí OTG, což umožňuje připojit další periferie, jako jsou třeba myš, klávesnice nebo USB disky. Senzor přiblížení rozpozná, když je telefon přiblížen k obličeji během hovoru, a automaticky vypne displej, aby se zabránilo náhodnému dotyku.

Mobilní telefon Vivo Y36 8+256GB černá ...