Apple AirPods 2022 s lighting nabíjecím pouzdrem MPNY3ZM/A

Kód: 2116
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Apple
5 490 Kč
Objednáno

Nová sluchátka se zárukou 2 roky
Bezdrátové sluchátka Apple Airpods, konec zamotaným kabelům. Čistý design a dokonalý zvuk. To jsou Apple Airpods 3 verze 2022

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Specifikace Apple AirPods 2022 s lighting nabíjecím pouzdrem MPNY3ZM/A

Popis produktu

Oblíbená sluchátka vám vydrží s využitím nabíjecího pouzdra přehrávat hudbu až 30 hodin. Ovládat je můžete dotykově - přejetím si zvýšíte hlasitost a stisknutím přijmete hovor nebo zastavíte přehrávání. Spárování s iPhonem, iPadem i Macem je dílem sekundy.

Zase o něco lepší

Další generace sluchátek AirPods je vybavena kvalitním čipem Apple H1. Čisté výšky a hluboké basy vás obklopí a vytvoří prostorový zvuk. Inovací prošel také mikrofon, který je namířený dovnitř. Při telefonování vás druhá strana uslyší stejně perfektně jako vy ji.

Zase o něco lepší
 
Ovládání dotykem

Ovládání dotykem

Sluchátka mají dotykové ovládání. Hlasitost zvýšíte nebo snížíte přejetím prstem nahoru či dolů. Jednoduchým stisknutím zapnete i pozastavíte přehrávání a přijmete i ukončíte hovor.

 

Zvuk na míru

Kamera TrueDepth vašeho iPhonu naskenuje geometrii vaší hlavy. Podle toho sluchátka upraví zvuk tak, aby vás dokonale obklopil a slyšeli jste každý tón přesně tak, jak má znít. Dynamické snímání polohy hlavy zlepší i kvalitu FaceTime hovorů.

Zvuk na míru
 
Třicet hodin hudby 

Vychytávky, které vám usnadní používání

Pokud nevíte, kam jste sluchátka založili, pomůže vám aplikace Najít. Jak Airpody, tak i nabíjecí pouzdro jsou odolné proti potu a vodě na stupni IPX4.

Vychytávky, které vám usnadní používání
 
Snadné spárování

Snadné spárování

S vaším iPhonem či iPadem se sluchátka propojí okamžitě - stačí je přiblížit a kliknout na Připojit. Tím se spárují se všemi vašimi zařízeními a neustále budou sledovat, kde jsou právě potřeba. Můžete tedy sledovat film na Macu a přitom přijmout hovor z iPhonu. Zvuk můžete nasdílet hned do dvou párů sluchátek.

 

Uslyšíte lépe

Sluchátka nemusíte využívat jen na poslech hudby či audioknih, ale pomohou vám také slyšet lépe na velkou vzdálenost - funkce Živý poslech přenáší zvuk na větší dálku, což se hodí například v přednáškovém sále.

Uslyšíte lépe
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Apple Airpods
Záruka: 2 roky
Kategorie: Nový kus