Apple AirPods Pro 2 (2022) - MQD83ZM/A

Kód: 2068
Neohodnoceno
Značka: Apple
6 990 Kč –7 %
airpods pro
6 990 Kč –7 % 6 490 Kč
Objednáno

Nová sluchátka se zárukou 2 roky. Nový model rok 2022.

Ergonomická bezdrátová sluchátka AirPods Pro 2022 disponují vysokou kvalitou zvuku s vylepšeným aktivním potlačením okolního hluku. Jejich součástí jsou špunty ve čtyřech velikostech i nabíjecí pouzdro. Novinkou je H2 čip, díky kterému se uživatelský zážitek posouvá na vyšší úroveň. Novinkou je také podpora bluetooth 5.3

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods Pro 2022 s přepracovaným zvukem a mnohem lepším potlačením hluku

Úplně nový čip Apple H2 totiž rozehrává velká zvukové představení, díky kterému se uživatelský zážitek posouvá na mnohem vyšší úroveň. K tomu výrazně napomáhá i vylepšené aktivní potlačení hluku. Sluchátka Apple AirPods Pro 2022 si jednoduše zamilujete už po pár minutách. A využít je můžete na kterémkoli Apple zařízení, protože párování a přepojování třeba z iPhonu na iPad probíhá prakticky okamžitě.
Bezdrátová sluchátka Apple AirPods Pro 2022

Apple AirPods 2022 zaručí kouzelný poslech za každých okolností

Výkon nového čipu H2, zabudovaného do lehkého a kompaktního těla, poskytuje výjimečný akustický zážitek a potlačuje až dvakrát více hluku než předchozí generace AirPods Pro. Díky novému zvukovému měniči s nízkým zkreslením a vlastnímu zesilovači nyní AirPods Pro 2022 nabízejí bohatší basy a křišťálově čistý zvuk v širším rozsahu frekvencí
 
 
Intuitivní dotykové ovládání
 
Sluchátka Apple AirPods Pro 2022 se prakticky kompletně dají ovládat pomocí dotykové plošky. Pouhým přejetím prstu lze regulovat hlasitost, stisknutím spustit nebo pozastavit přehrávání a přijmout nebo ukončit hovor a podržením přepnout mezi režimy poslechu. Je to tak jednoduché!

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods Pro 2022
 
 
 
 

Hrají, jen když posloucháte

Infračervený senzor pozná, kdy jsou Apple AirPods Pro 2022 zastrčena v ušním kanálku. Takže hrají pouze v okamžiku, když jste připraveni poslouchat. Jakmile je vyndáte, automaticky pozastaví přehrávání. A protože nejsou sluchátka nijak kabelově propojena, můžete klidně využívat jenom jedno – je to jenom na vás. A při sportování pak oceníte, že sluchátka i nabíjecí pouzdro mají certifikaci odolnosti IPX4.

AirPods Pro 2022 mají nové nabíjecí pouzdro

Sluchátka AirPods Pro 2022 se dodávají s nově navrženým nabíjecím pouzdrem, které je odolné proti potu a vodě. Rovněž obsahuje poutko na šňůrku, takže je máte vždy po ruce. Díky funkci Precision Finding mohou uživatelé s iPhonem podporujícím U1 najít své nabíjecí pouzdro pomocí naváděcích pokynů. Nabíjecí pouzdro má také vestavěný reproduktor, který vydává hlasitější tóny, takže jeho nalezení bude snadné a rychlé.

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods Pro 2022

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Apple Airpods
Záruka: 2 roky
Kategorie: Nový kus