Apple AirPods Pro 2. Generation USB-C MTJV3ZM/A

Kód: 2417
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
6 490 Kč
Objednáno

Apple AirPods Pro 2. Generation USB-C MTJV3ZM/A

Záruka 2 roky i pro IČO.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Oblíbená sluchátka od Apple dokáží nyní potlačit hluk až dvojnásobně ve srovnání s předchozí generací. Snímají polohu hlavy a rozpoznají tvar ucha - díky tomu upraví nastavení tak, aby se vám poslouchalo co nejlépe. Sluchátka umí zjistit hlučnost vašeho okolí a podle toho nakombinovat režim propustnosti a aktivní potlačování hluku. Rozpoznají také, že jste s někým začali konverzovat a okamžitě ztlumí přehrávání a zesílí hlas člověka, který na vás mluví. Bez nabíječky vydrží přehrávat až 30 hodin.

Lepší odhlučnění

Oproti předchozí generaci umí sluchátka potlačovat hluk až dvakrát účinněji - stará se o to čip H2, který navíc dokáže vytvořit trojrozměrný dojem zvuku. S režimem propustnosti neztratíte přehled o tom, co se děje okolo vás. Sluchátka 48 000x za sekundu zeslabují a potlačují hlasité zvuky z vašeho okolí.

Lepší odhlučnění
 
Podle toho, kde jste

Podle toho, kde jste

Nově jsou sluchátka vybavená technologií adaptivního zvuku. Ta dokáže upravovat hlukový filtr podle toho, v jakém prostředí se pohybujete. Jde tedy o kombinaci aktivního potlačování a režimu propustnosti. Osobní nastavení hlasitosti zase zeslabí nebo zesílí volume podle okolního prostředí.

 

Reagují, když s někým mluvíte

V případě, že sluchátka detekují konverzaci, automaticky ztlumí přehrávání a zvýrazní hlasy lidí, se kterými mluvíte. U toho stále potlačují hluk z okolí, takže své přátele uslyšíte naprosto perfektně.

Reagují, když s někým mluvíte
 
Až 30 hodin hudby

Až 30 hodin hudby

Plně nabité vydrží Airpody až 6 hodin. V případě, že využijete MagSafe nabíjecí pouzdro, dostanete se až na 30 hodin přehrávání bez nutnosti využít nabíječku. K nabíjení slouží konektor USB-C nebo nabíječky s certifikací Qi.

 

Bleskové připojení

Propojení s iPhonem nebo Apple Watch je tak jednoduché, jak jste u AirPodů zvyklí. Snadné je i přepínání mezi různými zařízeními Apple. Ovládání je dotykové a jednoduchým pohybem prstu po sluchátku si upravíte hlasitost. Přehrávanou hudbu je možné nasdílet i do dalších AirPodů, abyste mohli poslouchat s přáteli. K dispozici máte hned čtyři velikosti špuntů - XS, S, M a L.

Bleskové připojení
 
Pouzdro, které prozvoníte

Pouzdro, které prozvoníte

Nabíjecí pouzdro MagSafe má poutko, abyste si ho mohli zavěsit na batoh či kabelku. Disponuje čipem U1, díky kterému ho snadno a rychle najdete. Navíc má vestavěný reproduktor, přes který je možné pouzdro prozvonit. Jak sluchátka, tak i nabíjecí pouzdro odolají prachu, potu i vodě na stupni IP54.

 

Hudba pro vaše uši

Adaptivní ekvalizace rozpozná tvar ucha a podle toho uzpůsobí nastavení hudby přímo vám na míru. Personalizovaný prostorový zvuk zase snímá polohu hlavy a znásobuje prostorový efekt.

Hudba pro vaše uši
 

Parametry produktu

Souhrn

Zařazení Sluchátka do uší, Sluchátka s mikrofonem
Výrobce Appleopravit
Konstrukce ZA UŠI - Jsou kompromis mezi předchozími typy. Jsou větší, takže mají kvalitnější zvuk, ale hodí se i na sport, tím že více drží a zároveň nejsou tak nápadné." style="background-repeat: unset; box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; flex: 0 1 auto; display: block; width: 14px; height: 14px; border: 2px solid #30a9d4; color: #30a9d4; font-size: 14px; line-height: 14px; text-align: center; border-radius: 14px; cursor: help;">? do ušíopravit
Konektor ? USBopravit
Typ sluchátek špuntyopravit
Modelová řada Apple AirPodsopravit

Rozměry a další fyzické parametry

Hmotnost 5.3 gopravit
Vodotěsná sluchátka anoopravit
Sluchátka s mikrofonem ? anoopravit
Skládací sluchátka neopravit
Konektor nabíjení USB-Copravit

Další charakteristiky

Přenos signálu ? bezdrátováopravit
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ? anoopravit
Sluchátka pro iPhone ? anoopravit
Aktivní potlačení okolního hluku anoopravit
Sluchátka s Bluetooth anoopravit
Účel univerzálníopravit
Sluchátka pro nedoslýchavé neopravit
Doba přehrávání ? 30 hodinopravit