Chytré hodinky Suunto 5 Peak

Kód: 2261
Neohodnoceno
3 490 Kč
Skladem (1 ks)

Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, matrix displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, ovládání přehrávače hudby v mobilu a navigace, vhodné na běh, cyklistiku, max. výdrž baterie 240 h, materiál pouzdra nerezová ocel

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčové vlastnosti chytrých hodinek Suunto 5 Peak, Ridge Sand

 • Chytré hodinky váží pouze 39 gramů a vynikají svou voděodolností
 • Baterie s velkou kapacitou umožní až 100hodinovou výdrž v režimu Tour
 • Získávejte notifikace na příchozí oznámení z aplikací ve vašem telefonu (po spárování s chytrým telefonem)
 • Po propojení hodinek s chytrým telefonem přes Bluetooth můžete ovládat přehrávání hudby z vašeho zápěstí
 • Zabudovaná GPS pro přesné měření vzdálenosti a určení přesné polohy
 • Možnost navigace turn-by-turn přímo z displeje hodinek (zobrazení mapy na displeji)
 • Suunto 5 Peak obsahují více než 80 sportovních režimů
 • Adaptivní tréninkové pokyny a sledování aktivity
 • Chytré hodinky sledují váš spánek, míru stresu a regenerace
 • V aplikaci Suunto získáte doporučení tras a 3D heatmapy pro objevení nových míst
 • Funkce nastavení budíků východu a západu slunce vám pomůže efektivněji naplánovat vaše outdoorové aktivity
 • Hodinky jsou kompatibilní se systémy Android, iOS

 

S hodinkami Suunto 5 Peak se můžete vydat za dobrodružstvím

V chytrých hodinkách Suunto je zabudovaná GPS, díky které budete mít přesné informace o vaší poloze a mapa vaši trasy bude precizně zaznamenána. Další způsob, jakým lze GPS využít, je navigace turn-by-turn. Nastavte si trasu, kudy se chcete vydat, a na displeji hodinek Suunto 5 Peak uvidíte nejen zvolenou mapu a váš posun, ale budete pravidelně a včas informování o každé zatáčce či změně směru. Další zajímavou funkci, jež byste mohli nejen v přírodě ocenit, jsou budíky východu a západu slunce. Vy si můžete dopředu a přehledně naplánovat vaše outdoorové aktivity. Pokud chcete objevovat nová místa a zažít zajímavá dobrodružství, v aplikaci Suunto se můžete podívat na 3D heatmapy a doporučení tras.

Chytré hodinky Suunto 5 Peak

Více než 80 přizpůsobitelných sportovních režimů

Ať už se věnujete jakémukoliv sportu nebo pohybové aktivitě, Suunto 5 Peak vám vždy poskytnou dokonalý přehled – dokáží monitorovat více než 80 sportů. Veškeré své výkony, každodenní aktivity, či spánek budete moci sledovat v mobilní aplikaci Suunto dostupné pro Android i iOS. Skrze tuto aplikaci lze i snadno sdílet své největší úspěchy nebo se spojit s ostatními v komunitě Suunto. Hodinky také disponují novým ciferníkem, který zobrazuje vaši týdenní bilanci. Suunto 5 Peak vás upozorní na příchozí hovory, zprávy a oznámení aplikací. Připojit se můžete i k dalším oblíbeným službám od více než 200 partnerů značky Suunto.

Chytré hodinky Suunto 5 Peak

Mějte přehled o vašich aktivitách

Chytré hodinky Suunto 5 Peak disponují přesným snímačem tepové frekvence. Díky tomu budete mít dokonalý přehled nejen o počtu kroků, ušlé vzdálenosti anebo spálených kaloriích, ale i vaší tepové frekvenci napříč celým dnem i zjistit, jak kvalitně spíte. Během cvičení oceníte i to, že můžete k vašemu telefonu připojit sluchátka a samotné přehrávání ovládat prostřednictvím hodinek Suunto 5 Peak. Všechny naměřené hodnoty budou po spárování s mobilním telefonem (přes Bluetooth) zobrazeny v aplikace v přehledných statistikách.

Chytré hodinky Suunto 5 Peak