VIVO V29 Lite 5G 8GB/128GB

Kód: 2293
Neohodnoceno
5 390 Kč
Skladem (1 ks)

 • Vivo V29 5G Lite 8/128Gb
 • Základní záruka na 2 roky 
 • Zcela nový kus
 • Možnost zboží vrátit bezplatně do 14 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

obilní telefon Vivo V29 Lite 5G patří mezi chytré telefony s dotykovým displejem. Poskytne vám možnost sledovat internetové dění, nahrávat videa a pořizovat snímky trojitým fotoaparátem, ale také používat praktické aplikace nebo si zahrát hry. Mobil je vybaven 6,78" displejem, což ocení příznivci velkých telefonů. Uvnitř se nachází prostor, do kterého se vejde Dual SIM + eSIM. O bezproblémový chod systému se stará 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 695. Operační paměť má kapacitu 8 GB. Pro soubory, fotky i videa je dostupná 128GB vnitřní paměť. S takouto pamětí můžete telefon používat bez většího omezování. Baterie disponuje dostatečnou kapacitou 5000 mAh. Jistě vás potěší jeho konektorová výbava USB-C. Jeho ochrana dosahuje stupně krytí IP54. Mobilní telefon Vivo je novinkou roku 2023.

Mobilní telefon VIVO V29 Lite 5G 8GB/128GB černá ...
Mobilní telefon VIVO V29 Lite 5G 8GB/128GB černá ...

Zásadní přednosti mobilního telefonu VIVO V29 Lite 5G 8GB/128GB černá

 • Chytrý telefon Vivo je vybaven 6,78" displejem
 • Všechny operace a funkce spravuje 8jádrový procesor
 • Velikost operační paměti je 8 GB
 • Dostatečné množství energie poskytuje baterie o kapacitě 5000 mAh
 • Získá si vás konektorová výbava USB-C
 • Hlavní fotoaparát na zadní straně má rozlišení 64 Mpx
 • Zadní strana má celkově k dispozici 3 čočky fotoaparátu
 • Mobilní telefon je vybaven 6,78" AMOLED displejem
 • Příznivci rychlých scén budou mít radost díky 120Hz obnovovací frekvenci displeje
 • K dalším atributům displeje patří zakřivené hrany
 • Primární funkce má na starosti operační systém Android 13 s nástavbou Funtouch OS
 • Pro soubory, fotky i videa je k dispozici vnitřní paměť o velikosti 128 GB
 • Telefon má k dispozici slot pro hlavní nano SIM i vedlejší eSIM
 • Podporuje 5G, LTE (4G) a GSM/GPRS (2G) mobilní sítě
 • Telefonu dodává energii vestavěná baterie s kapacitou 5000 mAh

Na displej telefonu Vivo se kouká s potěšením

Každý okamžik strávený s telefonem Vivo bude stát za to, neboť se svým 6,78" AMOLED displejem a Full HD 2400 × 1080 rozlišením servíruje obsah ve skvělé kvalitě. Nadšeni budou také milovníci rychlých scén díky 120Hz obnovovací frekvenci displeje. Zakřivené hrany přinášejí větší pohodlí a bezpečnost při uchopení telefonu jednou rukou, protože s jejich pomocí lze prsty efektivně obklopit tvar smartphonu.

Mobilní telefon VIVO V29 Lite 5G 8GB/128GB černá ...
Mobilní telefon VIVO V29 Lite 5G 8GB/128GB černá ...

Pořizujte fotografie na každém kroku

Do výbavy na focení u mobilního telefonu náleží trojitý fotoaparát. Telefon Vivo je vybaven 64Mpx zadním fotoaparátem, 2Mpx makro objektivem. Makrofotoaparát je skvělý pro focení zblízka a zachycení detailů na malých objektech, jako jsou například květiny, hmyz nebo drobné předměty. Makrofotografie se věnuje dosažení vysokého stupně detailu a prozkoumání malých struktur, které jsou často nepostřehnutelné. Širokoúhlý fotoaparát s krátkou ohniskovou vzdáleností umožňuje zachytit velký zorný úhel. Používá se k zachycení architektury a jiných situací, kde je důležité dostat do záběru co největší množství scény. S mobilním telefonem Vivo zaznamenáte videa v maximálním rozlišení 1920 × 1080 (Full HD). Optická stabilizace snímače pomáhá zajistit ostré snímky s jasnými konturami. Pomocná přisvětlovací dioda je užitečná při fotografování nebo natáčení videí za horších světelných podmínek. Pro zachycování 3D modelů je klíčovým prvkem hloubková kamera, která vás ohromí skvěle optimalizovanými fotografiemi i při větší vzdálenosti od objektivu.

Baterie telefonu se spolehlivým výkonem

Telefonu Vivo zajišťuje energii vestavěná baterie o kapacitě 5000 mAh, která zvládne provoz po dva i více dní. Pyšní se rychlým kabelovým nabíjením o maximálním výkonu 44 W. Pro napájení je určen nabíjecí port USB-C.

Mobilní telefon VIVO V29 Lite 5G 8GB/128GB černá ...
Mobilní telefon VIVO V29 Lite 5G 8GB/128GB černá ...

Mobilní telefon Vivo vám zajistí spolehlivý výkon

Funkce a operace telefonu Vivo má na starost operační systém Android ve verzi Android 13 s nástavbou Funtouch OS. Android je proslulý svou otevřeností a bohatou nabídkou dostupných programů a aplikací. Operační paměť telefonu potěší velikostí 8 GB, která zvládne i 3D hry a virtuální realitu. Pro vaše fotografie, videa a další soubory je k dispozici vnitřní paměť o velikosti 128 GB, která je přizpůsobena potřebám náročných uživatelů a neomezí vás v ukládání her, videí a aplikací.

Mobilní telefon Vivo disponuje širokou škálou komunikačních možností

Bezdrátové spojení s okolním světem poskytne NFC, WiFi, Bluetooth a GPS. S NFC (Near Field Communication) můžete realizovat bezkontaktní spojení mezi zařízeními na malou vzdálenost, obvykle do 10 centimetrů. Nechte platební kartu v peněžence a placení provedete pomocí svého telefonu v obchodech. Díky Wi-Fi na svém mobilním telefonu můžete snadno využívat rychlý a stabilní přístup na internet bez nutnosti používat mobilní data. Díky Bluetooth technologii můžete snadno propojit svůj telefon s různými bezdrátovými zařízeními, tak vám usnadní komunikaci a sdílení dat bez použití kabelu. Systém GPS (Global Positioning System) využívá satelity k lokalizaci zařízení na zemském povrchu. Mobilní telefon je díky této technologii schopen zjišťovat přesnou geografickou polohu, což poslouží pro navigaci, mapování, zaznamenávání tras, hledání blízkých míst a mnoho dalších aplikací.

Komunikujte a zůstaňte v kontaktu za všech okolností

Telefon je vybaven podporou pro hlavní nano SIM i vedlejší eSIM kartu. Přístup k internetu, posílání a přijímání e-mailů, multimediální obsah, aplikace a mnoho dalšího vám umožní rychlé 5G, LTE (4G) a GSM/GPRS (2G) datové služby, s nimiž bude stahování velkých souborů, streamování obsahu nebo spojení přes videohovory naprosto bezproblémové a rychlé.

Oceníte šikovné funkce

Žijte naplno s mobilním telefonem Vivo. K odesílání a přijímání bohatšího obsahu než jen textových zpráv můžete použít MMS. Na smartphonu je dostupná funkce OTG, což znamená, že k němu lze připojit další periferie, například myš, klávesnici nebo USB disky. Díky senzoru přiblížení dokáže telefon identifikovat, kdy je přiblížen k obličeji během hovoru. Automaticky pak vypne displej, aby se zabránilo náhodným dotykům.